Dzień 7 – 3 sierpnia (piątek)

03 sierpnia 2018 (piątek)

Piątek weekendu początek. Zatem dzisiaj poranny rozruch poprowadziła sensei Dominika. Treningi poranne z podziałem na grupy poprowadził sensei Michał. Było pracowicie.

Oczywiście nie obyło się bez basenu, ale już zapał mniejszy niż poprzedni, może zmęczenie, albo obycie z realiami. Poza basenem oczywiście inne atrakcje: bieganie, gra w piłkę, kometka, czytanie książek itp.

Kolejne rekordy padły na stołówce, dwie „wypasione” Damy dały radę 22 pierogom ruskim każda. To tyle o jedzeniu J

Dzisiaj zakończył się konkurs „Czara Szczęścia”, konkurs główny, ale jeszcze trwa konkurs czystości oraz nie wykluczone, że będzie coś jeszcze, więc dużo się jeszcze może zdążyć przed końcem obozu.

Na dzisiaj generalka wygląda tak:

Punktacja generalna
ŻÓŁCI BŁĘKITNE ZIELONI NIEBIESCY CZERWONE FIOLETOWE BRĄZOWI CZARNI
1072 1080 1062 1136 1104 1064 1074 1059

 

Kilka uwag organizacyjnych może niezbyt miłych, ale ułatwią nam współpracę na przyszłość:

  1. Ustalamy z organizatorami obozu wcześniejsze odbieranie dziecka. Proszę postawić się w sytuacji, kiedy Państwo jako wychowawca dowiadują się od dziecka, że tata lub mama odbierają swojego podopiecznego wcześniej, a wy nie macie na ten temat bladego pojęcia, a rodzic „zapomniał” nas poinformować … bardzo niefajna sytuacja, że nie traktujecie nas jak osoby godne zaufania
  2. Nie dajemy dziecku żadnych leków, nawet witaminy C, bez poinformowania o tym wychowawcy. Dlaczego? Ano dlatego, że nawet jeśli wasze dziecko jest odpowiedzialne i wie, co zrobić z lekami, to być może jego koleżanki i koledzy już nie – i nieszczęście gotowe.

Drodzy Rodzice, oddajecie nam pod opiekę wasze dzieci – nie stać nas na brak informacji.

 

Call Now Button