Samoobrona dla kobiet

Autorski program przygotowany specjalnie dla kobiet, dostosowany do ich fizyczności oraz psychiki.  Treningi bazują na podstawowych elementach ruchowych wykorzystywanych w Aikido – zejściu z linii ataku, dźwigniach, rzutach.  Zajęcia są podzielone na trzy części. Jest miejsce na trening ogólnorozwojowy, (do wzmocnienia wykorzystujemy różne przybory m.in: hantle, piłki, taśmy), trening samoobrony – aby szkolenie było owocne, prezentowane techniki są łatwe do opanowania dla osoby początkującej oraz część rozluźniająco-relaksującą.

Podczas zajęć samoobrony można poznać nie tylko sposób, w jaki można się skutecznie obronić, ale również aspekty prawne samoobrony – czyli jak można się bronić, aby nie przekroczyć granic obrony koniecznej.

Klub nasz współpracuje z prawnikami oraz z instruktorami z wieloletnim doświadczeniem w różnych sztukach walki, co gwarantuje rzetelność  prowadzonych zajęć i wysoki poziom.  Zajęcia prowadzą instruktorzy rekreacji ruchowej ze specjalnością samoobrona,  posiadający stopnie mistrzowskie w aikido.

Zapisy do grupy samoobrony dla kobiet e-mail: biuro@klub-aikido.com lub telefonicznie: Michał Wąs 692-44-62-52 lub Marta Wąs 604-18-20-51.

Call Now Button