Dzień 6 – 2 sierpnia (czwartek)

Kolejny dzień pod znakiem upałów, w cieniu 29° C, ale to nas nie zniechęciło do poranne, o rozruchu, który poprowadził sensei Michał oraz do treningów na macie prowadzonych przez sensei Martę.

Popołudnie minęło na szaleństwach basenowych, „niedobitki” z wczoraj oraz Czarni wybrali się na kajaki.

Nieco zmieniliśmy rozkład dnia i wszystkie konkursy odbyły się przed kolacją, by o 20:00 zacząć punkt kulminacyjny dzisiejszego dnia, czyli dyskotekę! Kiedy zaproponowaliśmy obozowiczom, że w czwartek zrobimy dyskotekę, tylko grupy dziewczyn przyjęły entuzjastycznie pomysł. Poproszone o zrobienie „playlisty” w ciągu kilku godzin przyniosły ok. 30 utworów; przyniosły Czerwone, dołączyły do nich Fioletowe i Błękitne, a panowie nic … cisza w eterze, dopiero dzisiaj na hasło „dyskoteka” jakby się obudzili, niektórzy nawet żałowali, że nie zabrali ze sobą koszuli 🙂

W ruch poszedł żel i lakier do włosów J panie zmieniły kreacje, a jeden z Czarnych wystąpił w czarnym szlafroku. Znakomita większość założyła sukienki, ale i tak nikt nie przebił sensei Michała, który „zadał szyku” w swoim gustownym wdzianku w paseczki.

Punktacja generalna wygląda tak, choć jeszcze nie znane są wyniki końcowe głównego konkursu ponieważ nie wszystkie grupy są jeszcze w nim ocenione, poniżej żej tabela z bierzącymi wynikami z tego konkursu.

Punktacja generalna
ŻÓŁCI BŁĘKITNE ZIELONI NIEBIESCY CZERWONE FIOLETOWE BRĄZOWI CZARNI
874 891 782 951 929 784 894 812

 

Konkurs  główny
ŻÓŁCI BŁĘKITNE ZIELONI NIEBIESCY CZERWONE FIOLETOWE BRĄZOWI CZARNI
120 120 120 110 130

 

Dzisiaj jest mało zdjęć, ponieważ mieliśmy dużo pracy i nie było czasu ich robić, ale postaramy się jutro poprawić.

Call Now Button