WASZETA – Dzień 5 – 22 lipca

Dzisiejszy rozruch i treningi prowadziła senpai Monika. Było duuużo biegania i przysiadów, ale też w użyciu było jo.

Na treningach, jak zwykle bardzo fajnie, nawet sempaiki się pobawiły w marchewki i nie wiemy, kogo ta zabawa bardziej ucieszyła 😉

Dla niektórych lewo to prawo, ale noga lewa to jednak lewa, a prawa, po dłuższym namyśleniu okazuje się jednak prawą…. tak w wielkim skrócie wyglądał konkurs pod nazwą “pole minowe”

Idealni kandydaci na kierowców!

Dzisiaj też mogliśmy podziwiać, jakie zdolne i pomysłowe mamy dzieciaki, bo w konkursie na przebranie samuraja dowiedzieliśmy się mnóstwa interesujących szczegółów z ich życia. Każdy z czterech wojowników i każda z dwóch wojowniczek przedstawiali swoją historię, np. że została oddana przez rodziców i dlatego wstąpiła na “drogę samurajstwa”, że nosi okulary przeciwsłoneczne, bo na jedno oko nie widzi, a na drugie niedowidzi – to w konwencji dramatu. Ale też usłyszeliśmy, że kolejny został samurajem po to, żeby “sypać hajsem dla biednych jak Robin Hood” – taki szlachetny. Tak więc już wiemy, że “samurajstwo” jest nie dla byle kogo, tylko dla odważnych, honorowych, wytrwałych aikidoków, którzy dzielnie znoszą pojawiające się zakwasy, drobne kontuzje, ale dają radę i ćwiczą dalej.

Oczywiście nie obyło się bez czary szczęścia oraz twistera

Ze spraw przyziemnych, dzisiaj była kontrola sanepidu, wszystkie wytyczne i obostrzenia są przestrzegane, zatem protokół z kontroli jest pozytywny i bez zastrzeżeń.

Zaczyna być już widać zmęczenie i tęsknoty, a Czarnym tak weszły zakwasy, że założyli „domek spokojnego umierania”, żeby nie było, już dostaliśmy zaproszenie.  A na deser klapki sportowe

co się nie da, jak się da!

Nie zapominamy i o lokalsach

Punktacja z dnia dzisiejszego wygląda tak, generalkę podamy w sobotę wieczorem.

Czara Szczęścia
ŻÓŁCI POMARAŃCZOWI ZIELONE NIEBIESCY FIOLETOWE BRĄZOWI
22.07 50 50 50 50 50 50

 

  Czystość        
ŻÓŁCI POMARAŃCZOWI ZIELONE NIEBIESCY FIOLETOWE BRĄZOWI
22.07 47 48 50 48 50 48

 

Konkursy: pole minowe oraz strój samuraja
ŻÓŁCI POMARAŃCZOWI ZIELONE NIEBIESCY FIOLETOWE BRĄZOWI
22.07 114 82 106 100 93 98

 

Call Now Button