Zanim zaczniemy obóz …

Już za chwilkę, już za momencik… Tak, tak już naprawdę do soboty zostały tylko kilka dni… i już po raz siódmy zaczniemy zmagania o czerwone pasy. Troszkę nam dzieci powyrastały, a mimo wszystko wiele z nich, po raz kolejny, jedzie z nami, co nas bardzo cieszy i jesteśmy dumni, że zaufaliście nam Państwo w tej trudnej sytuacji. No i oczywiście przypominamy, że na obóz trzeba koniecznie wziąć ze sobą: dobry humor, chęć współpracy, coś na tęsknoty małe i duże…

Zabieramy również: książeczki organizacyjne, maseczki wielorazowe sztuk 2, kilka par rękawiczek jednorazowych oraz wszystko to co otrzymaliście Państwo w mejlu po zgłoszeniu na obóz dziecka.

Natomiast nie zabieramy: telefonów, aparatów i innych elektronicznych rzeczy poza zwykłymi zegarkami (śpiochy mogą zabrać budziki), na obozie dzieci mają się bawić i poznawać rówieśników w realu i nie mamy tu na myśli sklepu.

Widzimy się w sobotę pod dojo w Piotrkowie o 8:30.

Ze względu na obowiązujące przepisy związane z COVID-19 prosimy, aby dziecko odprowadził tylko jeden rodzic lub opiekun.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy z sensei Michałem- 692446252 michal.was@klub-aikido.com

Call Now Button