Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Rozpoczynamy sezon 2020/2021

1 września - 30 września

Od dnia 2 września – środa – rozpoczynamy w naszym klubie nowy sezon treningowy. Zapraszamy z powrotem na matę wszystkich naszych klubowiczów oraz osoby, które chcą zacząć lub wznowić przygodę z aikido.

Największą zmianą po wakacjach jest to, że mamy kolejne stałe dojo. Do Piotrkowa Tryb. i Bełchatowa dołącza Tomaszów Maz.  W związku z tym w Tomaszowie jest wprowadzona zmiana grafiku zajęć. Treningi są przesunięte o 30 min. Dzieci rozpoczynają o 18:00, a dorośli o 19:00. Aktualny grafik można pobrać tutaj lub z menu wybrać odpowiednie dojo.

Drugą istotną zmianą jest zmiana formy treningów piątkowych dla dorosłych. Nie będzie już treningów dla zaawansowanych w Piotrkowie Tryb. Zamiast tego w każdym z trzech stałych dojo będzie dodatkowy trening (np. przygotowawczy do egzaminów), płatny 10 zł od osoby. Taki trening odbędzie się przy zadeklarowanych minimum 4 osobach. W każdym dojo raz w miesiącu taki trening poprowadzi sesnei Michał Wąs, a pozostałe piątki w miesiącu prowadzić będą lokalni instruktorzy.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem oraz grafikami zajęć w poszczególnych dojo.

 

Szczegóły

Start:
1 września
Koniec:
30 września

Organizator

Klub Aikido Aikikai Piotrków
Telefon:
692446252
Email:
biuro@klub-aikido.com
Strona internetowa:
www.klub-aikido.com
Call Now Button