Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Powiatowy Festiwal Sztuk Walki

24 marca 2019 15:00 - 19:00

II Powiatowy Festiwal Sztuk Walki to wyjątkowa okazja do prezentacji ofert klubów, szkółek, czy sekcji sportowych, specjalizujących się w różnych sztukach walki.

Dostrzegając rosnące zainteresowanie tą formą aktywności, PCS wychodzi z inicjatywą umożliwiającą prezentację klubów, sekcji i szkółek funkcjonujących na terenie Powiatu Bełchatowskiego. Podmioty, które są zainteresowane udziałem w Festiwalu i bezpłatną prezentacją profilu swojej działalności, zaprezentują swoją ofertę w formie otwartych treningów oraz stoisk promocyjnych. To doskonała okazja dla rodziców do refleksji nad wyborem kierunku rozwoju dla swojego dziecka.

Trenerzy różnych dziedzin sportów walki obalą także stereotypy narosłe wokół ich dyscyplin i pokażą, że uprawianie sztuk walki nie jest niebezpieczne. Przeciwnie, to doskonała forma ogólnorozwojowej aktywności fizycznej, poprawiająca koordynację ruchową i kondycję, ale także i rozwój osobowościowy.

II Festiwal Sztuk Walki w PCS będzie też okazją dla pań do zapisania się na kolejną edycję bezpłatnego kursu samoobrony pod nazwą “Bezpieczna Kobieta”, który w tym roku będzie prowadzony w nowej formule, we współpracy z klubem aikido.

II Powiatowy Festiwal Sztuk Walki odbyłsię 24 marca w godz. 15-19 w hali sportowej PCS.

« 1 z 6 »

Szczegóły

Data:
24 marca 2019
Czas:
15:00 - 19:00

Miejsce

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie
Czapliniecka 96
Bełchatów, łódzkie 97-400
+ Google Map
Telefon:
44 733 01 70
Strona internetowa:
http://www.pcs-belchatow.pl/
Call Now Button