Dzień 2 –21 lipca

Niedziela, więc dzień roboczy, treningi, treningi, sztandary, hymny, treningi, a i zapomnieliśmy dodać, że jeszcze treningi – wszystkie poprowadził sensei Jakub Osiński.

Co do telefonów to wiemy, że jest kłopot z dodzwonieniem się do Wilczej Watahy (senpai Dominik wybrał sobie sieć komórkową, która nie działa). Reszta sieci działa po japońsku – czyli jako tako.

Mimo wszystko, prosimy Państwa o telefony w godzinach dopołudniowych, po południu mogą włączyć się smuteczki i będzie trudno dobrze bawić się na obozie, skoro rodzic tęskni.

Pierwszy poranny rozruch za nami – sala treningowa jest super.

Śniadanko szaleństwo parówkowe i szwedzki stół, obiadek to zupka paprykowa i placki ziemniaczane po węgiersku, a dla odstawionych od słodyczy, placuchy z cukrem. Kolacja też ciekawa, ryż z jabłkami i cynamonem (oczywiście na słodko).

Dzisiaj konkursy dotyczyły sztandarów i hymnów, była też „czara szczęścia” – konkurs z wiedzy nt aikido i poranny konkurs czystości (na dole punktacja).

A poza tym, jak zwykle…, dzieciaki są niezwykle kreatywne, ale niestety okazuje się, że mycie podłogi w łazience za pomocą prysznica, nie jest jednak najlepszym pomysłem (konkurs dla rodziców 🙂 )… tak samo jak nie używa się lampki czołówki do rzucania w pokoju… Na szczęście daliśmy radę ogarnąć.

Pogoda nas, na razie, nie rozpieszcza, rano jest słoneczko, ale po południu zdrowo leje, żeby wieczorem znowu było cieplej.

Grupy nazywają się:
Pomarańczowe  – WALECZNE TYGRYSICE

Zieloni – ZIELONE CACTUSY

Szarzy – WILCZA WATAHA

Czarne – CZARNE PANTERY

Czara szczęścia
ZIELONI POMARAŃCZOWE SZARZY CZARNE
21.07 50 50 50 50

 

Konkursy
ZIELONI POMARAŃCZOWE SZARZY CZARNE  
21.07 50 50 45 45 Sztandary
21.07 40 50 45 45 Hymny

 

Czystość
ZIELONI POMARAŃCZOWE SZARZY CZARNE
21.07 41,5 45 49 49
Call Now Button