Dominika Cudzich

 

Dominika Cudzich 1 dan – instruktor CAA Polska w dojo Piotrków Trybunalski  

Od zawsze chciałam ćwiczyć jakąś sztukę walki. Przygodę z aikido rozpoczęłam w wieku 10 lat w 2006 roku, gdy mój tata zaprowadził mnie na trening do Klubu Aikido Aikikai. Sam w młodości trenował, dlatego chciałam sie przekonać czy mnie również się spodoba. Nie było jeszcze wtedy grupy dziecięcej, więc musiałam ćwiczyć z dorosłymi. Nie przeszkadzało mi to. Tym sposobem zostałam i trenuję do dziś. Swój pierwszy egzamin na 12 kyu zdawałam 2 grudnia 2006 roku, ale zakończyłam z wynikiem 9 kyu. Kolejny egzamin również zdałam na stopień wyżej – 7 kyu. W 2010 roku miałam roczną przerwę. Po powrocie do treningów, 27 października 2012 roku na seminarium w Piotrkowie Trybunalskim zdałam egzamin na 2 kyu, a 26 października 2013 roku otrzymałam 1 kyu na stażu w Moszczenicy. W obu przypadkach egzaminatorem był Roman Hoffmann 6 dan. We wrześniu 2014 roku ukończyłam kurs instruktora sportu ze specjalnością samoobrona i sporty walki.

Obecnie studiuję w Łodzi na kierunku: stosunki międzynarodowe, specjalność Asian Studies oraz jestem instruktorem w Klubie Aikido Aikikai.

W dniu 02.05.2015 podczas Haru Gasshuku w Dojo Stara Wieś zdałam na 1 dan, egzaminatorem był sensei Roman Hoffmann 6 dan.

 Call Now Button