Dawid Szymczyński

Dawid Szymczyński 1 dan – instruktor w dojo Bełchatów

Każdy, gdy był młody, zachwycał się filmami, gdzie głównymi bohaterami byli mistrzowie sztuk walki.
Wszyscy po obejrzeniu takich filmów wyobrażali sobie, że wcielają sie w takich bohaterów, co owocowało długimi godzinami wspaniałej zabawy.
Tak samo było u mnie z tą różnicą, że mi ten stan nigdy nie minął, a fascynacja owymi sztukami tylko sie nasiliła.

W zimie na przełomie 2008/2009 roku zapadła decyzja, że w końcu urzeczywistnię owo pragnienie, wiec rozpoczęło się poszukiwanie różnych sekcji, najróżniejszych sztuk walki w mojej okolicy. Owocem tych poszukiwań, było znalezienie sekcji innej niż wszystkie, sekcji Aikido, a po kilku latach pozytywne zdanie egzaminu na 2 kyu pod koniec marca 2014 (egzaminator – sensei Roman Hoffmann).

Dotychczas miałem przyjemność uczestniczyć w kilkudziesięciu stażach, prowadzonych przez instruktorów krajowych (Roman Hoffmann, Jakub Osiński, Adam Waseczko, Adam Wasiak, Jarosław Niedopytalski) oraz wielu prowadzonych przez instruktorów z zagranicy (niekoniecznie w Polsce), w tym instruktorów z Japonii: sensei Shoji Seki 8 dan, waka sensei Mitsuteru Ueshiba, sensei Hiroshi Isoyama 8 dan i sensei Seizo Takimoto 7 dan.

Regularnie treningi prowadzę w dojo Bełchatów.

Jestem stałym uczestnikiem organizowanych przez nasz klub staży, pokazów czy krótkich lekcji. Pod czujnym okiem sensei Michała Wąsa, jak również jego żony, sensei Marty oraz wielu innych instruktorów wciąż rozwijam się w tej pasji.

W dniu 18.04.2015 zdałem na 1 kyu podczas seminarium w Piotrkowie Trybunalskim – egzaminował sensei Roman Hoffmann.

Podczas seminarium w Piotrkowie Trybunalskim, które prowadził sensei Roman Hoffmann dnia 26.11.2016 zdałem na 1 dan.

 

Call Now Button